Pierwsza konsultacja

f
Znajdź mnie na Facebooku!
Znajdź mnie na Instagramie!

Najistotniejszym elementem przy rozpoczęciu współpracy jest odpowiednie poznanie pacjenta. Temu właśnie służy konsultacja.

Konsultację najlepiej przeprowadzić podczas spotkania, ale równie dobrze możemy się umówić na rozmowę telefoniczną lub przez Skype’a.

Celem konsultacji jest zapoznanie się z Twoim stanem zdrowia. Szczegółowy wywiad na temat Twoich nawyków żywieniowych i wstępna analiza wyników badania krwi pozwolą mi podjąć odpowiednie kroki w dostosowaniu żywienia i suplementacji, abyś osiągnął maksymalną efektywność treningu w danej dyscyplinie sportowej.

Często spotykam się z tym, że dana dieta jest źle dostosowana do trybu życia. Nawet najprecyzyjniej zaplanowana dieta nie zostanie dobrze wykorzystana, jeżeli będzie sprawiała kłopot w organizacji produktów, przyrządzeniu i spożyciu posiłku. Wspólnie postaramy się tak zaplanować Twoją dietę, aby płynnie wkomponowała się ona w prowadzony przez Ciebie tryb życia.

Szczegółowe omówienie uprawianej dyscypliny, z uwzględnieniem ilości jednostek treningowych, intensywności wysiłku, czasu regeneracji i wielu innych czynników, sprawi, że efekty sportowe będą wchodzić na coraz to wyższy poziom. Należy pamiętać o tym, że nie ma jakiegoś ogólnego, pasującego do każdego zawodnika schematu. Zarówno trening, jak i towarzysząca mu dieta to niekończący się proces zmian, których regulacja wymaga ciągłej troski i kontroli.

Koszt: 220 zł