Burtan Sport and Health

Referencje

Marcin to jedna z najbardziej profesjonalnych osób jakie spotkałem na swojej sportowej drodze. Współpracujemy już od prawie dwóch lat i dzięki niemu zrozumiałem jak ważne jest żywienie zarówno w sporcie jak i życiu codziennym. Moja forma fizyczna przeskoczyła o kilka poziomów. Indywidualne podejście do każdej osoby, świetny kontakt, sumienność, zaangażowanie oraz ogromna wiedza to to co charakteryzuje Marcina. Dodatkowo cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczęszczając na różnego rodzaju kursy. Z czystym sumieniem mogę Wam polecić tego Pana!

Filip Wolański

Dzięki współpracy z Marcinem, moja świadomość dietetyczna znacząco wzrosła.
Indywidualne podejście do klienta, szczegółowa analiza i stały kontakt ułatwiły robotę.
Marcin podchodzi do obowiązków profesjonalnie i stara się zadbać o każdy szczegół. Liczę dalej na owocną współpracę i widoczne efekty

Aleksander Buksa

Odkąd zacząłem współpracę z Marcinem zobaczyłem jak ważne w sporcie jest odpowiednie odżywianie. Wydolność oraz Regeneracja mojego organizmu znacznie wzrosła. Na pewno jest to Profesjonalista , dbający o swojego zawodnika.

Szymon Kus

BurtanSports to solidna firma. Odpowiedni człowiek na właściwym miejscu. Marcin posiada ogromną wiedzę na temat żywienia i suplementacji i przede wszystkim kocha to co robi. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Dba o każdy szczegół mojej diety co pozwala mi rozwijać się w 100% nie martwiąc się niczym. Jeżeli chcesz poprawić swoje wyniki sportowe lub po prostu czuć się znakomicie z czystym sumieniem polecam BurtanSports.

Igor Czernik

Z Marcinem współpracuje od 2019 roku. Sceptycznie podchodziłem do żywienia i całej tej modnej w dzisiejszych czasach suplementacji. Po paru miesiącach współpracy z czystym sumieniem mogę powiedzieć ze to profesjonalista na najwyższym poziomie. Wiem ze prawidłowe odżywianie i odpowiednio dobrana suplementacja są podstawa w tym sporcie?  Czuje się odpowiednio odżywiony i nawet po ciężkich zawodach i treningach szybko się regeneruje. Dziesiątki telefonów, rozmowy i szukanie odpowiednich rozwiązań utwierdzają mnie w przekonaniu ze jestem pod okiem fachowca z pasja.

Emil Juszczak

Moja współpraca z Marcinem układa się bardzo dobrze jest to zaledwie pół roku a już widzę ogromną poprawę wydajności organizmu, więc treningi i suplementacja zdają egzamin. Marcin to naprawdę konkretnie podchodzący do rzeczy gość który dba o swoich podopiecznych jak mało kto nigdy nie brakuje go w tych ważnych chwilach wtedy gdy na prawdę jest potrzebny. Każdy szczegół jest zawsze dogadany wszystko jasno i czytelnie wytłumaczone także czego chcieć więcej po prostu trener i dietetyk idealny wiem że zawsze mogę mu zaufać i na niego liczyć.

Krzysztof Nędzka

Marcin Burtan jest moim dietetykiem od pierwszej walki zawodowej, kiedy walczyłem amatorsko nie zdawałem sobie sprawy jak ważna jest dieta w sporcie. Kiedy zaczęliśmy współpracę poczułem diametralną różnicę, aż ciężko jest mi opisać jak ogromny progres zrobiłem. Kondycja, siła, wytrzymałość, samopoczucie, energia, koncentracja itp. Dzięki niemu i jego zaleceniom poprawiam wyniki z miesiąca na miesiąc, nie mogę się doczekać co będzie za pare lat! Z czystym sumieniem mogę polecić Marcina, bardzo angażuje się we współpracę i cieszę się, że mu zaufałem, ponieważ jest wielkim profesjonalistą.

Robert Ruchała

Współpracę z Marcinem rozpocząłem rok temu. Dzięki jego opiece, nauczyłem się jeść zdrowo i smacznie. Zauważyłem znaczną poprawę samopoczucia, wzrost energii na co dzień a przede wszystkim na treningach. Zanotowałem spadek wagi o 10kg, przy zachowaniu siły i wytrzymałości. Cały czas pracujemy nad nowymi rozwiązaniami aby podnieść pracę mojego organizmu na wyższy level.

Dominik Olszowy

Rozpoczęliśmy naszą współpracę z Marcinem od nie dawna, uważam, że jest profesjonalistą w tym co robi, poświęca się temu w 100% i są tego efekty. Po 3 tygodniach rozpisanej diety czuje się bardzo dobrze w życiu codziennym, a przede wszystkim w sporcie. Mój organizm jest dużo bardziej wydajny i szybciej się regeneruje. Jestem bardzo zadowolony z tego, że mogę się konsultować z Marcinem w każdej chwili jak tylko potrzebuje jakiejś wskazówki. Najbardziej jednak podoba mi się to, że sam interesuje się swoim zawodnikiem i tym jak przebiega jego żywienie połączone z treningiem i rozwojem. To pierwszy prawdziwy zaangażowany w 100% trener i dietetyk jakiego poznałem, z którym według mnie można dojść do najwyższego światowego poziomu. To jest nasz wspólny cel do, którego będziemy dążyć wspólną współpracą!

Jasiek Gąsienica-Daniel

Od paru miesięcy współpracuje z dietetykiem Marcinem. Jestem mega zadowolony z rezultatów jakie razem osiągnęliśmy. Można by powiedzieć że cel został osiągnięty do Crossfit Open jakby nie problemy zdrowotne… ale co tam, sylwetka na debiuty zbudowana Realizujemy dalsze założenia i szykujemy się do pierwszych zawodów Athens Throwdown.

Mateusz Musiał

Marcin Burtan jest dietetykiem z którym współpracuje od ponad roku po rekomendacji moich klubowych kolegów, których Marcin prowadził, dlatego postanowiłem mu zaufać i mnie nie zawiódł. Sam miałem już do czynienia z dietetykami i sama dieta jak i dbanie o nią, nie jest mi obce, jednak z Marcinem wszystko jest inne…. po prostu łatwiejsze. Ciągle rosnące kwalifikacje i doświadczenie w różnych dyscyplinach sportowych sprawiają, że ma on ogromną wiedzę na temat diety i prowadzenia zawodników. Marcin jest sumienny i bardzo dokładny, dotrzymuje terminów i dba o swoich zawodników szczególnie w tych najważniejszych momentach. Ja na pewno zostaje w „Burtan Team”, bo wiem, że jest niezawodny i w kwestii żywienia oraz suplementacji mogę mu zaufać! Marcin dba o ten ważny (nie tylko w sporcie) aspekt mojego życia, a ja mogę spokojnie zająć się trenowaniem.

Dariusz Ząbek

Jednym słowem dietetyk PROFESJONALISTA. Umiejętnie ustalona dieta, doskonale dobrane suplementy a przede wszystkim ciekawe i efektywne treningi w wspaniałej atmosferze. Współpraca z Marcinem to ciężka praca a zarazem czysta przyjemność! Mateusz Kotra – dwukrotny Mistrz Polski w squasha

Mateusz Kotra

Dieta od Marcina, to bardzo dobry i zbilansowany plan żywienia oraz suplementacji. Stosowanie tej diety spowodowało nie tylko lepszą kondycję na korcie, ale również znacznie lepsze samopoczucie. Dużym atutem tej diety jest wysokie spektrum produktów żywieniowych, przez co jeszcze łatwiej tą dietę trzymać. Progres jak zrobiłem przez ostatnie 9 miesięcy, niezaprzeczalnie jest spowodowany ciężkimi treningami oraz zmianą stylu życia, którą zalecił mi poprzez swoją dietę.

Kuba Pytlowany

Z Marcinem znamy się od czasów studenckich. Już wtedy wspólnie podejmowaliśmy tematykę trenowania i szeroko pojętego coachingu. Zawsze służy mi pomocna dłonią w postaci porad zarówno do celów osobistych, jak i pracy z moimi podopiecznymi. Jego mocne strony to rzetelność, opanowanie i niebywały zmysł przekazywania wiedzy.

Piotr Krupiński

Moja współpraca z Marcinem rozpoczęła się w grudniu 2017 roku . Poprzez sukcesywną , dobrze dopasowaną do moich potrzeb dietę oraz suplementację przygotowania do sezonu przebiegają fenomenalnie . Dieta poprawiła moją sylwetkę i dostarcza energii na bardzo intensywny dzień , a suplementacja poprawia samopoczucie i regeneruje do kolejnych , ciężkich treningów . Z ręką na sercu polecam współpracę z Marcinem Burtan każdemu , kto wie czego chce i wspina się na szczyt w swojej dyscyplinie sportowej ! Wiktor Staszak

Wiktor Staszak

Z Marcinem współpracuję już od czterech lat. Własne treningi, prowadzenie firmy, oraz zawodników wymaga ode mnie dużej ilości energii, której mi już brakowało. Żywienie i suplementacja celowana którą Marcin ułożył dla mnie, diametralnie zmieniła funkcjonowanie mojego organizmu, teraz nie tylko wiem jak się odżywiać ale też jak dbać o swoje zdrowie. Polecam.

Marcin Dudek

Współpracę z Marcinem Burtanem rozpocząłem w połowie 2015 roku. Początkowo sceptycznie podchodziłem do tematu gdyż w dzisiejszych czasach jesteśmy szalenie narażeni na niekompetentne działania internetowych „ szamanów ”. Myliłem się. Dzięki jego wiedzy dotyczącej funkcjonowania organizmu, dietetyki i suplementacji znacznie poprawiły się moje wyniki sportowe, a redukcja wagi w okresach około startowych stała się przyjemna. Ogrom wiedzy jaką posiada pozwolił na wyniesienie funkcjonowania mojego organizmu na wyższy level. Z czystym sumieniem polecam Marcina każdej osobie która ceni współpracę z profesjonalistami.

Rafał Czechowski

Marcin Burtan jest mistrzem w przekazywaniu informacji i w prowadzeniu swoich zawodników. 110% zaangażowania 110% przekazywanej wiedzy 110% perfekcjonizmu. Dzięki Marcinowi dokładnie poznałem jak, kiedy i na co najlepiej reaguje moje ciało. Konkretna i rzeczowa praca. Pozdrawiam i szczerze polecam.

Mateusz Stala

Marcin perfekcyjnie wykonuje swoja pracę. Kolega a zarazem mama.
Zawdzięczam mu mój mały sukces, jakim jest Wicemistrzostwo Polski w debiutach kulturystycznych Kraków 2018, oraz szóste miejsce na Mistrzostwach Śląska. Polecam Marcina wszystkim, którzy chcą spełnić swoje marzenia.

Dawid Stachoń

Dołącz do Teamu BurtanSports!

Przejdź do oferty